برنج دانه بلند

بدون دیدگاه
 • برنج دانه بلند

  برنج دانه بلند   انواع برنجی هستند که طول دانه های آنها 6 تا 8 میلی متر است و شکلی کشیده دارند. آنها وقتی پخته می شوند کرک و دانه ای می مانند. انواع برنج دانه بلند شامل موارد زیر است:

  برنج باسماتی: باسماتی در هندی به معنی خوشبواست که نشانگر طعم معطر آن است. برنج باسماتی در اصل از افغانستان آمده و در دامنه هیمالیا کشت می شود. انواع شامل z. ب. هسته باسماتی (پاکستان) یا هاریانا (هند). برنج باسماتی به عنوان یک ترکیب تقریباً برای همه غذاها ایده آل است. حتی یک قانون عمل در مورد باسماتیبرای برنج باسماتی وجود دارد. باسماتی این مهر و موم را حداقل 5/6 میلی متر طول و حداکثر 7 درصد برنج خارجی دریافت می کند.

  دوست عزیز پیشنهاد میشه این مطلب را هم ببینید
  چگونه وردپرس را با کیت وردپرس یاد بگیریم؟

  Patnareis: از شهر پاتنا هند می آید و دارای یک دانه نسبتاً سخت است. برای غذاهایی که برنج باید از قوام دانه ای خاصی برخوردار باشد بسیار مناسب است. دانه به دلیل پرداخت بسیار بلند ، نازک و تقریباً شفاف است ، اما متأسفانه از

  برنج یاس: به آن برنج معطر یا سیام می گویند و در درجه اول در تایلند ، اما همچنین در ویتنام و ایتالیا کشت می شود. بوی مطبوعی از یاس دارد و برخلاف بسیاری از انواع دیگر ، طعم خاص خود را دارد. اگرچه یک برنج دانه بلند است اما کمی چسبناک است. با همه غذاها خوب است. به دلیل خاصیت چسبندگی و منشا آن ، اغلب در غذاهای تایلندی استفاده می شود.نظر مواد مغذی نیز نسبتاً ضعیف است.

  دوست عزیز پیشنهاد میشه این مطلب را هم ببینید
  بررسی پولسازترین کار در حرفه حسابداری

   

  این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و سون ریپلای هیچ مسئولیتی را در رابطه با آن نمی‌پذیرد.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  اشتراک گذاری:

  مطالب مرتبط برای شما

  نظر یا سوال شما در این مورد چیست؟

   هیچ دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.